Botoxi süstid, Depilatsioon, Ilusalongid, Iluteenused, Juuksehooldusvahendid, Juuksurid, Keemiline koorimine, Kortsude täitesüstid, Kosmeetik, Kosmeetikatoodete müük, Kõrvaaukude tegemine, Maniküür, Massaaž, Mesoteraapia, Mikrolihvimine, Näohool
Aadress:Nelijärve 4, Aegviidu alev, 74501, Anija vald
Reg.nr.:10285216
Telefon: +372 56467750 Administraator
+372 56460130 Müügijuht
+372 6304350 Müügijuht
Veebileht:http://nelijarve.ee
E-post: myyk@nelijarve.ee

Nelijärve Puhkekeskus asub Piibe maantee ääres Aegviidus looduskauni Purgatsi järve kaldal. Avatud aastaringselt: puhkemajades, Pääsu Villas ja hostelis kokku 278 majutuskohta, erinevad seminari- ja peoruumid kuni 250-le in., pubi, toitlustamine gruppidele, saunad järve kaldal, madalseiklusrada. Mitmeid aktiivse puhkuse võimalused nii väiksematele kui suurematele seltskondadele. Meeskonnamängud. Suvel paadi ja vesiratta laenutus, talvel uisutamine ja suusatamine.

Nelijärvel on neli järve, neli aastaaega ja neli erinevat majutusvõimalust:

romantiline Pääsu Villa

I korrusel on kolm saali seminaride või pidulike koosviibimiste korraldamiseks.

II - III korrusel 10 romantilises stiilis tuba 20 in.

terrassiga Puhkemajad

Aastaringselt avatud omanäolistes puhkemajades on eraldi sissepääsu ja terrassiga 16 kõigi mugavustega tuba kahe magamiskohaga. Lisakohtadena on võimalik kasutada diivanvoodit ja poolkorrusel asuvat magamisnišši.

järveäärne Järvemaja

I korrusel kaks seminari- või peoruumi ja kaks sauna

II korrusel 11 tuba 21 in.

mugavustega toad hostelis neljakorruselises majutushoones on kokku 158 voodikohta, 2- ja 3-kohalised toad - igas toas dušš ja WC

Nelijärve Pubis saab kõhu täis igaüks, olgu sa mööda Piibe maanteed autoga reisija, matkaradadel seljakotiga rändaja või jalgrattaga kergliiklusteel veereja. Toitlustame aastaringselt vastavalt Teie soovidele nii sünnipäeva-, pulma- ja firmapidusid, suve- ja talvepäevalisi, spordimehi ja -naisi, lastelaagreid ja kooliõpilasi ning ka teisi suuremaid ja väiksemaid seltskondi. Ettetellimisega ja võimaluste piires valmistame sööke ka kaasa võtmiseks, teeme kodustele peolaudadele salateid ja suupistevaagnaid või pakime toidukoti kõige vajalikuga metsaminekuks. A la carte ja grupimenüüd, erimenüüd.

11 erinevat seminarisaali ja peoruumi kuni 250 -le inimesele.

Madalseiklusrada

Olete oodatud Nelijärve Puhkekeskusesse mõnusalt aega veetma!

Tagasi